DIŞA YANSIYAN İÇ DÜNYAMIZ
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Windows 7 çıkınca Vista ne olacak? Uyeols10
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Windows 7 çıkınca Vista ne olacak? Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Windows 7 çıkınca Vista ne olacak?

2 posters
YazarMesaj
@DmiN
Duaların Vesvası,Hannası Eder Def
@DmiN

Rep Gücü : 737
Teşekkür : 7

Windows 7 çıkınca Vista ne olacak? Empty
MesajKonu: Windows 7 çıkınca Vista ne olacak?   Windows 7 çıkınca Vista ne olacak? I_icon_minitimeÇarş. 6 Mayıs - 12:14

Windows 7'nin piyasaya çıkması için artık çok uzun bir süre kalmadı. Pek çok kullanıcı yavaş yavaş hazırlıklarını Microsoft'un yeni çıkacak işletim sistemi için yapmaya başladı bile. Ama peki Windows 7 çıktığında, bir önceki işletim sistemi Windows Vista'ya ne olacak? Microsoft bile Vista'nın geleceğinden pek umutlu değil.

Öncelikle Microsoft, Vista için Nisan 2012'ye destek vereceğini açıkladı. Yani Vista'nın nereden baksanız yaklaşık 3 yıl daha ömrü var. Müşterilerin olası taleplerini göz önünde bulundurmak zorunda olan Microsoft, Vista'dan XP'ye geri dönmek isteyen kullanıcıların, benzer şekilde Windows 7'den de Vista'ya geri dönmek isteyebilecekleri varsaymak zorunda. Bu yüzden Vista desteğinin yakın zamanda kesilmesi söz konusu değil.

Fakat Microsoft, Vista konusuna biraz daha gerçekçi bakıyor ve bu geri dönüş talebi ile karşılaşacağını pek tahmin etmiyor. Hatta Microsoft ürün yöneticileri grubu başkanı Mike Nash; "Uzun zamandır ilk defa yeni çıkardığımız bir işletim sistemi, kullanıcıların var olan donanımlarında bir önceki sistemden daha iyi çalışıyor" diyerek, Vista kullanıcılarının Windows 7 ile daha raht edeceklerini açıkladı. Görnüşe göre Windows 7 çıktıktan sonra Vista'yı pek özleyen olmayacak. Bu durumda Microsoft için geriye bir tek Windows XP hayranlarının beklentilerini karşılayabilmek kalıyor.
http://sanalvadi.eniyiforum.net
fatmir
FORUM ÜSTADI
FORUM ÜSTADI
fatmir

Rep Gücü : 11
Teşekkür : 4

MesajKonu: Geri: Windows 7 çıkınca Vista ne olacak?   Windows 7 çıkınca Vista ne olacak? I_icon_minitimePtsi 22 Haz. - 15:17

ben ikiside denedim ... ama gerçekten windows 7 vistadan kat kat iyidir. yinede hala bitmediği için bir sey demem . biz xp alıştık onunla da devam ederiz :)
@DmiN
@DmiN

MesajKonu: Geri: Windows 7 çıkınca Vista ne olacak?   Windows 7 çıkınca Vista ne olacak? I_icon_minitimePtsi 22 Haz. - 15:55

peki şu an ne kullanıyorsun?
ben vista kullanıyorum ama bilgisayarı yedi bitirdi bütün gücünü sömürüyo
yeni makina aldım ama hissettirmiyor

windows 7 ye geçeyim mi ne dersin
fatmir
FORUM ÜSTADI
FORUM ÜSTADI
fatmir

Rep Gücü : 11
Teşekkür : 4

MesajKonu: Geri: Windows 7 çıkınca Vista ne olacak?   Windows 7 çıkınca Vista ne olacak? I_icon_minitimePtsi 22 Haz. - 17:13

@DmiN demiş ki:
peki şu an ne kullanıyorsun?
ben vista kullanıyorum ama bilgisayarı yedi bitirdi bütün gücünü sömürüyo
yeni makina aldım ama hissettirmiyor

windows 7 ye geçeyim mi ne dersin

xp yaparsan bence iyi edersin olmadı upgrade yap 7 de ... yine olmadı dersen vistaya donersin :)
@DmiN
@DmiN

MesajKonu: Geri: Windows 7 çıkınca Vista ne olacak?   Windows 7 çıkınca Vista ne olacak? I_icon_minitimePtsi 22 Haz. - 20:47

en iyisi 7 ye terfi etmek

Windows 7 çıkınca Vista ne olacak?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Windows 7 nin içinde Windows Xp Modu
» Windows 7 Beta Dışarı Sızdı
» Windows 7 Sistem Gereksinimi
» Windows 7'nin fiyatı belli oldu
» Windows 7 Pre-Beta İndirilmeye Başlandı