DIŞA YANSIYAN İÇ DÜNYAMIZ
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
"Seviyor mu, sevmiyor mu?"... Uyeols10
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
"Seviyor mu, sevmiyor mu?"... Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"Seviyor mu, sevmiyor mu?"...

YazarMesaj
KArBeYaZ
Vakit Gider Gelmez İşte Bu Canımı Çok Sıkıyor
Vakit Gider Gelmez İşte Bu Canımı Çok Sıkıyor
KArBeYaZ

Rep Gücü : 808
Teşekkür : 26

"Seviyor mu, sevmiyor mu?"... Empty
MesajKonu: "Seviyor mu, sevmiyor mu?"...   "Seviyor mu, sevmiyor mu?"... I_icon_minitimeSalı 11 Ağus. - 20:17

Günlerden bir gün"Seviyor mu, sevmiyor mu?"... Virgul evrenin bir noktasında"Seviyor mu, sevmiyor mu?"... Virgul küçük bir tırtıl gözlerini
hayata açmış. Doğal içgüdüleri ile hemen beslenmeye başlamış.
Ne bulursa yemiş. Bir süre sonra"Seviyor mu, sevmiyor mu?"... Virgul yeterince büyüdüğünde"Seviyor mu, sevmiyor mu?"... Virgul
kendine güvenli bir yer bulup"Seviyor mu, sevmiyor mu?"... Virgul bir koza örmeye başlamış.
Bu kozanın içinde geçirdiği uzunca bir sürenin sonunda da"Seviyor mu, sevmiyor mu?"... Virgul
rengarenk kanatlı bir kelebek olup çıkmış.

Minik kelebek"Seviyor mu, sevmiyor mu?"... Virgul uçabiliyor olmanın da verdiği mutlulukla uçmaya
başlamış. Dağlar tepeler aşmış"Seviyor mu, sevmiyor mu?"... Virgul ormanın her yerini dolaşmış.
Derken bir vadiye gelmiş. Rengarenk çiçeklerin bulunduğu bir vadiye.
Etrafına şaşkın şaşkın bakarken"Seviyor mu, sevmiyor mu?"... Virgul vadinin öbür ucunda bir papatya
görmüş. Bir anda afallamış. Ne düşüneceğini"Seviyor mu, sevmiyor mu?"... Virgul ne yapacağını
bilememiş. içinden "Ne muhteşem bir çiçek" diye geçirmiş.
Ve vakit kaybetmeden yüzlerce renkli"Seviyor mu, sevmiyor mu?"... Virgul hoş kokulu çiçeğin
üzerinden geçip doğruca onun yanında almış soluğu.

"Merhaba" demiş papatyaya"Seviyor mu, sevmiyor mu?"... Virgul "sizi uzaktan gördüm ve yanınıza
gelmek istedim.". Nazlı papatya şöyle bir bakmış konuğuna ve
"Merhaba" demiş"Seviyor mu, sevmiyor mu?"... Virgul "ben de yalnızlıktan sıkılmıştım zaten."
Ve konuşmaya başlamışlar. Kelebek ona hayat hikayesini"Seviyor mu, sevmiyor mu?"... Virgul
nerede dünyaya geldiğini"Seviyor mu, sevmiyor mu?"... Virgul geçtiği ormanı"Seviyor mu, sevmiyor mu?"... Virgul tepeleri anlatmış.

Papatya da ona kendinden bahsetmiş. Birbirlerinden gerçekten
hoşlanmışlar. Kelebek bütün zamanını papatyayla geçirmiş.
Gece olunca beraber yıldızları ve ateş böceklerinin danslarını
seyretmişler. Gündüz olunca kelebek"Seviyor mu, sevmiyor mu?"... Virgul kanatlarıyla papatyayı
güneşin yakıcı ışınlarından korumuş. Minik kelebek papatyayı çok
sevmiş. O kadar çok sevmiş ki"Seviyor mu, sevmiyor mu?"... Virgul bir türlü onun yanından ayrılamamış.
Papatyanın da onu sevip sevmediğini merak ediyormuş. Ama cesaret
edip de bunu papatyaya söyleyememiş bir türlü. Onu kırmaktan"Seviyor mu, sevmiyor mu?"... Virgul
incitmekten"Seviyor mu, sevmiyor mu?"... Virgul bu yüzden kaybetmekten korkmuş. Papatya da
kelebeği çok sevmiş ama o da bir türlü söyleyememiş sevgisini.
Duygularının karşılığının olmayacağından"Seviyor mu, sevmiyor mu?"... Virgul bu yüzden kelebeği
kaybedeceğinden korkmuş. Böylece iki sevgili yan yana
ama sevgilerini paylaşmadan sürekli sohbet etmişler.

Böylece saatler saatleri kovalamış. Günler geçip de"Seviyor mu, sevmiyor mu?"... Virgul kelebek
artık zamanı kalmadığını"Seviyor mu, sevmiyor mu?"... Virgul gücünün tükendiğini anlayınca"Seviyor mu, sevmiyor mu?"... Virgul papatyaya
dönmüş ve; "Üzgünüm ama senden ayrılmam gerekecek" demiş.
Papatya buna bir anlam verememiş. "Neden" demiş. "Yoksa
benim yanımda mutsuz musun?". "Hayır" demiş kelebek. "Bilakis"Seviyor mu, sevmiyor mu?"... Virgul
sen benim hayatıma anlam kattın. Fakat biz kelebeklerin ömrü
sadece üç gündür. Ve ben de ömrümü tamamladım. Artık
kelebeklerin hiç ölmediği bir yere gitmeliyim."

Papatya bu duruma çok üzülmüş ama yapacak bir şey yokmuş zaten.
Kelebek artık hiç gücünün kalmadığını"Seviyor mu, sevmiyor mu?"... Virgul daha fazla tutunamayacağını
fark ettiğinde"Seviyor mu, sevmiyor mu?"... Virgul son bir gayretle papatyaya "Sevi seviyorum"
diyebilmiş ancak. Papatya donakalmış. Sadece "Bende..."
diyebilmiş kelebeğin arkasından. Ardından da gözyaşlarına boğulmuş.

İçinden "Keşke onun da beni sevdiğini bilseydim.
Keşke onu sevdiğimi söyleyebilseydim." diye geçirmiş.
Papatya"Seviyor mu, sevmiyor mu?"... Virgul sevdiğinin onu sevdiğini bilmeden geçirdiği günlerin
acısına dayanamamış. Bir süre sonra yaprakları önce solmuş"Seviyor mu, sevmiyor mu?"... Virgul
sonra da dökülmeye başlamış.
Her düşen yaprakta papatya"Seviyor mu, sevmiyor mu?"... Virgul "seviyormuş" diye geçirmiş içinden.

İşte o günden beri"Seviyor mu, sevmiyor mu?"... Virgul bunu bilen aşıklar"Seviyor mu, sevmiyor mu?"... Virgul
sevgililerine soramadıklarını hep papatyalara sormuş:
"Seviyor mu"Seviyor mu, sevmiyor mu?"... Virgul sevmiyor mu?"...

"Seviyor mu, sevmiyor mu?"...
1 sayfadaki 1 sayfası